Print Send to Email
سه شنبه 6 خرداد ماه 1399 | Hit : 126 | Code : 4777
گروه صنعتی سپاهان بهترین لوله‌های گازرسانی را تولید می‌کند


گروه صنعتی سپاهان بهترین لوله‌های گازرسانی را تولید می‌کند
مدیرعامل شرکت آرین سازه توچال:

گروه صنعتی سپاهان بهترین لوله‌های گازرسانی را تولید می‌کند

مدیرعامل شرکت آرین سازه توچال، یکی از مجریان پروژه‌های گازرسانی که لوله‌های فولادی را مورد مصرف قرار می‌دهد، گفت: لوله‌های گروه صنعتی سپاهان در زمینه گازرسانی، بسیار با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی است و اکثر شرکت‌های این حوزه، لوله‌های شرکت یاد شده را مورد استفاده قرار می‌دهند.

احمدرضا تکبیری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» در خصوص زمینه فعالیت‌های شرکت آرین سازه توچال، اظهار داشت: شرکت ما عموما در بخش تهیه نقشه ساختمان‌ و راه‌ها، نظارت و اجرای طرح‌های مربوط به آب‌رسانی و سدسازی، اجـرای پـروژه‌هـای تاسیساتی شـامل آب، برق، گاز و همچنین ارائه کلیه خدمات مشاوره فنی و مهندسی در زمینه پروژه‌های عمرانی فعالیت می‌کند.

وی افزود: حدود 11 سال است که فعالیت خود را در زمینه‌های یاد شده آغاز کردیم و شرکت ما به صورت پیمانکاری پروژه‌هایی را در رشـته‌هـای برق، سـاختمان، تاسیسـات، تجهیـزات و همچنـین لوله‌کشی گاز فشـار قوی و خانگی انجام داده و از شرکت‌های دارای تاییدیـه اداره گـاز صـنایع اسـتان تهـران جهـت انجـام امـور گازرسـانی بـه واحدهای صنعتی، تجاری و خانگی با فشار بالا محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت آرین سازه توچال با بیان اینکه شرکت ما لوله‌های تولیدی گروه صنعتی سپاهان را برای پروژه‌های انتقال گاز مصرف می‌کند، عنوان کرد: به ‌طور معمول، لوله‌هایی با قطر 0.5 تا چهار اینچ را مورد استفاده قرار می‌دهیم. البته عمده پروژه‌های گازرسانی شرکت ما به مصارف خانگی محدود می‌شود و سایر پروژه‌ها مانند گازرسانی به اداره‌ها و کارخانه‌های صنعتی، تنها بخش کمی از آن را تشکیل می‌دهد. گفتنی است که عمده لوله مورد مصرف شرکت برای اجرای پروژه‌ها را از نمایندگی گروه صنعتی سپاهان در تهران تامین می‌کنیم. البته بخشی از لوله‌های انتقال گاز نیز از پلی‌اتیلن تشکیل می‌شود.

تکبیری تاکید کرد: خوشبختانه کیفیت لوله‌های فولادی گروه سپاهان پاسخگوی نیاز شرکت ما و مشتریان است و توانسته بازار خوبی برای پروژه‌های گازرسانی پیدا کند. از آنجایی که بنده ناظر اجرای پروژه‌های گازرسانی بوده‌ام، کیفیت لوله‌های تولیدی شرکت سپاهان را تایید می‌کنم زیرا این شرکت، بهترین نوع لوله‌های فولادی را از نظر یکنواختی تولید می‌کند.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی سال گذشته، اذعان کرد: به ‌دلیل نوسانات ارزی و کاهش تولید، گروه صنعتی سپاهان نتوانست به موقع لوله‌های فولادی را به شرکت ما تحویل دهد و همین مسئله باعث تاخیر در اجرای پروژه‌ها شد که خوشبختانه در سال جاری، هیچ مشکلی در عرضه این شرکت پدید نیامده است.

مدیرعامل شرکت آرین سازه توچال با بیان اینکه تولیدات صنعت فولاد کشور در سال‌های اخیر همواره توانسته است به نیازهای پروژه‌ها در زمینه تامین لوله‌های انتقال گاز پاسخ دهد، تصریح کرد: حتی شرکت‌های پیمانکاری بسیار قوی نیز در زمینه لوله‌های انتقال گاز بین شهری با فشار بالا نیز عمدتا لوله‌های ایرانی را مورد استفاده قرار می‌دهند.

تکبیری با گلایه نسبت به واردات لوله بی‌کیفیت، اذعان کرد: متاسفانه برخی شرکت‌های پیمانکاری در اجرای پروژه‌های گازرسانی از لوله‌های تولیدی چین و روسیه استفاده می‌کنند که کیفیت این لوله‌ها در مقایسه با محصولات گروه صنعتی سپاهان، پایین‌تر است. با این وجود، به دلیل کیفیت پایین، قیمت لوله‌های وارداتی از محصولات گروه سپاهان پایین‌تر است. ناگفته نماند که لوله‌های وارداتی بعضا با ارز مرجع به کشور وارد می‌شود که طبعا قیمت آن نسبت به لوله‌های ساخت داخل کمتر خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رکود موجود در صنعت ساختمان، بر عملکرد شرکت‌های مرتبط به این حوزه، از جمله اجرای پروژه‌های گازرسانی شهری تاثیر منفی گذاشته و همه امیدوار هستیم با گذر از این دوره، رونق به بخش ساخت و ساز بازگردد.

نام
ايميل
نظر *
*

© Copyright 2013 IranEtesal.com All Rights Reserved. | Powered by : HomaNic.com | Developed by :